Logo

Nowe mieszkanie, 55,07 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 6.04.B13

547 929 zł

9 950 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 564 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Andersa II

Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa

3 pokoje, mieszkanie 55,07 m², piętro 4, oferta nr 6.04.B13, Ogrody Andersa II, Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa
SALON Z ANEKSEM18,12 m²SYPIALNIA13,52 m²SYPIALNIA10,89 m²ŁAZIENKA4,52 m²KORYTARZ7,94 m²LOGGIA2,57 m²LOGGIA2,49 m²
Wymiary mieszkania 55.07 m², 6.04.B13
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 0
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 1
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 2
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 55.07 m², 6.04.B13
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,07 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (2,57 m²), loggia (2,49 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę