Logo

Nowe mieszkanie, 70,84 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 8.02.C20

656 164 zł

9 263 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 070 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Andersa II

Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa

3 pokoje, mieszkanie 70,84 m², piętro 2, oferta nr 8.02.C20, Ogrody Andersa II, Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa
SALON Z ANEKSEM26,47 m²SYPIALNIA12,75 m²SYPIALNIA10,69 m²ŁAZIENKA4,47 m²WC2,21 m²KORYTARZ14,35 m²BALKON10,45 m²LOGGIA9,14 m²
Wymiary mieszkania 70.84 m², 8.02.C20
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 0
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 1
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 2
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 70.84 m², 8.02.C20
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,84 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,45 m²), loggia (9,14 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę