Logo

Nowe mieszkanie, 53,39 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 29

587 290 zł

11 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 748 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Balantia

Niemcz, ul. Elizy Orzeszkowej 37

3 pokoje, mieszkanie 53,39 m², piętro 3, oferta nr 29, Balantia, Niemcz, ul. Elizy Orzeszkowej 37
SALON Z ANEKSEM19,68 m²SYPIALNIA10,05 m²SYPIALNIA9,83 m²ŁAZIENKA3,96 m²GARDEROBA5,83 m²KORYTARZ3,74 m²BALKON6,00 m²
Wymiary mieszkania 53.39 m², 29
Wirtualna makieta 3D mieszkania 53.39 m², 29
292827262524232221
Plan piętra
Balantia - zdjęcie nr 0
Balantia - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 53.39 m², 29
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,39 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,00 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę