Logo

Nowe mieszkanie, 32,52 m², 1 pokój, parter, oferta nr F/48

686 172 zł

21 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 210 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Mateczny, ul. Rydlówka / Nowoorawska

1 pokój, mieszkanie 32,52 m², parter, oferta nr F/48, Apartamenty Park Matecznego bud. F i G, Kraków, Podgórze, Mateczny, ul. Rydlówka / Nowoorawska
SALON Z ANEKSEM23,13 m²ŁAZIENKA5,85 m²KORYTARZ3,54 m²OGRÓDEK16,83 m²
Wymiary mieszkania 32.52 m², F/48
Apartamenty Park Matecznego bud. F i G - zdjęcie nr 0
Apartamenty Park Matecznego bud. F i G - zdjęcie nr 1
Apartamenty Park Matecznego bud. F i G - zdjęcie nr 2
Apartamenty Park Matecznego bud. F i G - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 32.52 m², F/48
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,52 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (16,83 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę