Logo

Nowe mieszkanie, 36,56 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr III/114

641 628 zł

17 550 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 002 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Neo Nova Ochota 3

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Wojciecha Opackiego 4A

2 pokoje, mieszkanie 36,56 m², piętro 3, oferta nr III/114, Neo Nova Ochota 3, Warszawa, Włochy, Raków, ul. Wojciecha Opackiego 4A
SALON Z ANEKSEM19,10 m²SYPIALNIA8,60 m²ŁAZIENKA4,07 m²KORYTARZ4,79 m²BALKON4,96 m²
Wymiary mieszkania 36.56 m², III/114
Wirtualna makieta 3D mieszkania 36.56 m², III/114
III/114
Plan piętra
Neo Nova Ochota 3 - zdjęcie nr 0
Neo Nova Ochota 3 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 36.56 m², III/114
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,56 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,96 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę