Logo

Nowe mieszkanie, 33,78 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr III/116

606 351 zł

17 950 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 837 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Neo Nova Ochota 3

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Wojciecha Opackiego 4A

2 pokoje, mieszkanie 33,78 m², piętro 3, oferta nr III/116, Neo Nova Ochota 3, Warszawa, Włochy, Raków, ul. Wojciecha Opackiego 4A
SALON Z ANEKSEM18,29 m²SYPIALNIA9,02 m²ŁAZIENKA3,69 m²KORYTARZ2,78 m²BALKON4,96 m²
Wymiary mieszkania 33.78 m², III/116
Wirtualna makieta 3D mieszkania 33.78 m², III/116
III/116
Plan piętra
Neo Nova Ochota 3 - zdjęcie nr 0
Neo Nova Ochota 3 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 33.78 m², III/116
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

33,78 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,96 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę