Logo

Nowe mieszkanie, 45,15 m², 2 pokoje, parter, oferta nr III/68

789 293 zł

17 482 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 693 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Neo Nova Ochota 3

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Wojciecha Opackiego 4A

2 pokoje, mieszkanie 45,15 m², parter, oferta nr III/68, Neo Nova Ochota 3, Warszawa, Włochy, Raków, ul. Wojciecha Opackiego 4A
SALON Z ANEKSEM21,07 m²SYPIALNIA11,22 m²ŁAZIENKA5,22 m²KORYTARZ7,64 m²OGRÓDEK75,09 m²
Wymiary mieszkania 45.15 m², III/68
Wirtualna makieta 3D mieszkania 45.15 m², III/68
III/68
Plan piętra
Neo Nova Ochota 3 - zdjęcie nr 0
Neo Nova Ochota 3 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 45.15 m², III/68
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,15 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (75,09 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę