Logo

Nowe mieszkanie, 55,84 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr III/86

890 648 zł

15 950 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 167 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Neo Nova Ochota 3

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Wojciecha Opackiego 4A

3 pokoje, mieszkanie 55,84 m², piętro 1, oferta nr III/86, Neo Nova Ochota 3, Warszawa, Włochy, Raków, ul. Wojciecha Opackiego 4A
SALON Z ANEKSEM23,67 m²SYPIALNIA9,70 m²SYPIALNIA8,72 m²ŁAZIENKA5,24 m²WC1,53 m²KORYTARZ6,98 m²BALKON7,19 m²
Wymiary mieszkania 55.84 m², III/86
Wirtualna makieta 3D mieszkania 55.84 m², III/86
III/86
Plan piętra
Neo Nova Ochota 3 - zdjęcie nr 0
Neo Nova Ochota 3 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 55.84 m², III/86
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,84 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,19 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę