Logo

Nowe mieszkanie, 37,91 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr III/54

657 739 zł

17 350 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 077 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Neo Nova Ochota 3

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Wojciecha Opackiego 4A

2 pokoje, mieszkanie 37,91 m², piętro 3, oferta nr III/54, Neo Nova Ochota 3, Warszawa, Włochy, Raków, ul. Wojciecha Opackiego 4A
SALON Z ANEKSEM18,26 m²SYPIALNIA10,56 m²ŁAZIENKA4,04 m²KORYTARZ5,05 m²BALKON5,11 m²
Wymiary mieszkania 37.91 m², III/54
Wirtualna makieta 3D mieszkania 37.91 m², III/54
III/54
Plan piętra
Neo Nova Ochota 3 - zdjęcie nr 0
Neo Nova Ochota 3 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 37.91 m², III/54
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,91 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,11 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę