Logo

Nowe mieszkanie, 68,22 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr III/80

1 008 395 zł

14 782 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 718 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Neo Nova Ochota 3

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Wojciecha Opackiego 4A

4 pokoje, mieszkanie 68,22 m², piętro 1, oferta nr III/80, Neo Nova Ochota 3, Warszawa, Włochy, Raków, ul. Wojciecha Opackiego 4A
SALON Z ANEKSEM21,19 m²SYPIALNIA10,83 m²SYPIALNIA9,19 m²SYPIALNIA9,19 m²ŁAZIENKA5,22 m²WC2,46 m²KORYTARZ10,14 m²BALKON7,19 m²BALKON4,96 m²
Wymiary mieszkania 68.22 m², III/80
Wirtualna makieta 3D mieszkania 68.22 m², III/80
III/80
Plan piętra
Neo Nova Ochota 3 - zdjęcie nr 0
Neo Nova Ochota 3 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 68.22 m², III/80
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

68,22 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,19 m²), balkon (4,96 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę