Logo
Filtry

Mieszkania Łódź do 1 000 000 zł - strona 13

Znaleziono 5 615 ofert

    OFERTY TOP

  • Mieszkanie trzypokojowe 83,00 m², Łódź, Podchorążych, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 83,00 m² z balkonem, Podchorążych

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu o powierzchni 83 m², położonego przy ul. Podchorążych 77 na łódzkim Złotnie. Nieruchomość znajduje się w kameralnym, dwupiętrowym budynku na zamkniętym osiedlu, co zapewnia komfort oraz poczucie prywatności.To propozycja dla o...

    więcej »

    Tekton Capital sp. z o.o.

    746 000 zł

    Łódź, Podchorążych

    3 pok.

    83,00 m²

  • InPark, nowe mieszkania, Peira, ul. Emilii Plater / ul. Górnicza, Bałuty, Łódź
    3D
    AI
    info-icon
    info-icon
    InPark
    • Przystanek komunikacji w pobliżu osiedla - 250 m
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 400 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Plac zabaw na terenie osiedla
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • W sprzedaży mieszkania z zielonymi ogródkami (do 133,37 m²)
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Peira

    od 9 700 zł /m²

    Łódź, Bałuty, ul. Emilii Plater / ul. Górnicza

    1 - 4 pok.

    28,17 – 93,11 m²

  • Pogonowskiego 73, nowe mieszkania, PROFIT Development, ul. Pogonowskiego 73, Polesie (Stare Polesie), Łódź
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Pogonowskiego 73
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • Winda w budynku
    • Blisko osiedla park - 250 m
    • Garaż podziemny w budynku
    • Osiedle zlokalizowane blisko przystanku - 50 m
    • Osiedle zlokalizowane blisko centrum - 1100 m
    • Do zamieszkania w tym roku
    • W sprzedaży mieszkania z tarasami (do 53,24 m²)
    więcej »

    PROFIT Development

    od 9 600 zł /m²

    Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Pogonowskiego 73

    1 - 4 pok.

    35,34 – 69,41 m²

  • Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 55,71 m², Łódź, Górna, Płocka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 55,71 m² z balkonem, Płocka, Górna

    Oferujemy Państwu nowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji. Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu, na zamkniętym terenie. Nieruchomość składa się z dużego salonu...

    więcej »

    Metrohouse

    456 822 zł

    Łódź, Górna, Płocka

    2 pok.

    55,71 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 74,40 m², Łódź, Śródmieście, Pomorska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 74,40 m² z balkonem, Pomorska, Śródmieście

    2-pokojowe mieszkanie z przestzenną kuchnią i łazienką z WC do kapitalego remontu. Nieruchomość ma 74,4 mkw, położona jest na 2. piętrze kamienicy. Okna w mieszkaniu wychodzą na dwie strony, co zapewnia dobre nasłonecznienie. Jest również balkon francuski. Ogrzewanie gazowe i elektryczne. Gaz jest p...

    więcej »

    Metrohouse

    447 000 zł

    Łódź, Śródmieście, Pomorska

    2 pok.

    74,40 m²

  • Reklama
    reklama placeholder
  • Mieszkanie dwupokojowe 44,50 m², Łódź, Widzew, Czernika, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 44,50 m² z aneksem kuchennym, Czernika, Widzew

    Pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkową okazję zakupu dwupokojowego mieszkania na Widzewie. Główne atuty nieruchomości: • doskonała komunikacja z centrum • bliskość komunikacji miejskiej • cicha i spokojna okolica Nieruchomość złożona z: • aneks kuchenny 12 m.kw • pokój 15 m.kw • pokój 10 m.kw • ł...

    więcej »

    Metrohouse

    380 000 zł

    Łódź, Widzew, Czernika

    2 pok.

    44,50 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 57,14 m², Łódź, Bałuty, Berlińskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 57,14 m² z aneksem kuchennym, Berlińskiego, Bałuty

    Na sprzedaż przestronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², zlokalizowane przy ul. Berlińskiego w Łodzi. Cena nieruchomości wynosi 340 000 PLN, co daje 5 230 PLN za m². Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w budynku. Mieszkanie zlokalizowane jest blisko Manufaktury, Parku Śródmiejskie...

    więcej »

    Metrohouse

    340 000 zł

    Łódź, Bałuty, Berlińskiego

    3 pok.

    57,14 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 76,93 m², Łódź, Śródmieście, Plac Dąbrowskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 76,93 m² z balkonem, Plac Dąbrowskiego, Śródmieście

    Prezentuję Państwu w pełni wyposażone przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie z 2 łazienkami, jadalnią, kuchnią i balkonem przy placu Dąbrowskiego. Remont miał miejsce 1,5 roku temu. Okna wychodzą na dwie strony: wschodnią i zachodnią, co zapewnia dobre nasłonecznienie. Dużym atutem jest wyjątkowa lokali...

    więcej »

    Metrohouse

    790 000 zł

    Łódź, Śródmieście, Plac Dąbrowskiego

    3 pok.

    76,93 m²

  • Reklama
  • Mieszkanie pięciopokojowe 110,17 m², Łódź, Jasia i Małgosi, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 5 pokoi, 110,17 m² z balkonem, Jasia i Małgosi

    Mieszkanie 2 poziomowe na Retkini dostępne „od ręki”. Na sprzedaż ostatnie 3 mieszkania w nowej inwestycji, przy ul. Jasia i Małgosi w Łodzi. Główne atuty nieruchomości: Dwupoziomowe mieszkanie o metrażu 110,17 mkw., w którego skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym, 4 sypialnie, 2 łazienki oraz ko...

    więcej »

    Metrohouse

    895 000 zł

    Łódź, Jasia i Małgosi

    5 pok.

    110,17 m²