Logo

Nowe mieszkanie, 48,97 m², 3 pokoje, parter, oferta nr M46

479 906 zł

9 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 245 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Mała Dziesiąta

Lublin, Dziesiąta, ul. Wojenna

SALON Z ANEKSEM18,29 m²SYPIALNIA10,61 m²POKÓJ9,56 m²ŁAZIENKA4,28 m²KORYTARZ6,23 m²BALKON4,58 m²
Wymiary mieszkania 48.97 m², M46
Mała Dziesiąta - zdjęcie nr 0
Mała Dziesiąta - zdjęcie nr 1
Mała Dziesiąta - zdjęcie nr 2
Mała Dziesiąta - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 48.97 m², M46
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

48,97 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,59 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,58 m²)

Termin oddania:

Etap II - III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę