Logo

Nowe mieszkanie, 59,47 m², 3 pokoje, parter, oferta nr L-B065

829 821 zł

13 954 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 883 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Warszawski Świt

3 pokoje, mieszkanie 59,47 m², parter, oferta nr L-B065, Warszawski Świt Etap XII, Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Warszawski Świt
SALON Z ANEKSEM25,83 m²SYPIALNIA11,65 m²SYPIALNIA9,77 m²ŁAZIENKA4,28 m²KORYTARZ7,94 m²TARAS5,24 m²OGRÓDEK31,13 m²
Wymiary mieszkania 59.47 m², L-B065
Wirtualna makieta 3D mieszkania 59.47 m², L-B065
L-B065
Plan piętra
Warszawski Świt Etap XII - zdjęcie nr 0
Warszawski Świt Etap XII - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 59.47 m², L-B065
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,47 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,24 m²), ogródek (31,13 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę