Logo

Nowe mieszkanie, 63,13 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr L-A058

929 469 zł

14 723 zł /m²

Rata 4 349 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Warszawski Świt

3 pokoje, mieszkanie 63,13 m², piętro 5, oferta nr L-A058, Warszawski Świt Etap XII, Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Warszawski Świt
SALON Z ANEKSEM26,45 m²SYPIALNIA12,84 m²SYPIALNIA10,31 m²ŁAZIENKA4,36 m²WC1,66 m²KORYTARZ7,51 m²LOGGIA3,37 m²
Wymiary mieszkania 63.13 m², L-A058
Wirtualna makieta 3D mieszkania 63.13 m², L-A058
L-A058
Plan piętra
Warszawski Świt Etap XII - zdjęcie nr 0
Warszawski Świt Etap XII - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 63.13 m², L-A058
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,13 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północ (N), południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,37 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę