Logo

Nowe mieszkanie, 35,41 m², 2 pokoje, parter, oferta nr L-B067

543 143 zł

15 339 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 541 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Warszawski Świt

2 pokoje, mieszkanie 35,41 m², parter, oferta nr L-B067, Warszawski Świt Etap XII, Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Warszawski Świt
SALON Z ANEKSEM19,00 m²SYPIALNIA9,45 m²ŁAZIENKA4,47 m²KORYTARZ2,49 m²TARAS4,30 m²
Wymiary mieszkania 35.41 m², L-B067
Wirtualna makieta 3D mieszkania 35.41 m², L-B067
L-B067
Plan piętra
Warszawski Świt Etap XII - zdjęcie nr 0
Warszawski Świt Etap XII - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 35.41 m², L-B067
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,41 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,30 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę