Logo

Nowe mieszkanie, 40,05 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr L-A053

638 970 zł

15 954 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 990 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Warszawski Świt

2 pokoje, mieszkanie 40,05 m², piętro 5, oferta nr L-A053, Warszawski Świt Etap XII, Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Warszawski Świt
SALON Z ANEKSEM18,02 m²SYPIALNIA12,80 m²ŁAZIENKA4,60 m²KORYTARZ4,63 m²LOGGIA3,43 m²
Wymiary mieszkania 40.05 m², L-A053
Wirtualna makieta 3D mieszkania 40.05 m², L-A053
L-A053
Plan piętra
Warszawski Świt Etap XII - zdjęcie nr 0
Warszawski Świt Etap XII - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 40.05 m², L-A053
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,05 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,43 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę