Logo

Nowe mieszkanie, 55,44 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 1/279

681 912 zł

12 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 191 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Przy Unii IV

Poznań, Żegrze, ul. Wagrowska

SALON Z ANEKSEM21,94 m²SYPIALNIA11,26 m²SYPIALNIA10,07 m²ŁAZIENKA4,99 m²KORYTARZ7,18 m²LOGGIA8,67 m²
Wymiary mieszkania 55.44 m², 1/279
Przy Unii IV - zdjęcie nr 0
Przy Unii IV - zdjęcie nr 1
Przy Unii IV - zdjęcie nr 2
Przy Unii IV - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 55.44 m², 1/279
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,44 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (8,67 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę