Logo

Nowe mieszkanie, 55,05 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 1/158

688 125 zł

12 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 220 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Przy Unii IV

Poznań, Żegrze, ul. Wagrowska

SALON Z ANEKSEM20,60 m²SYPIALNIA10,24 m²SYPIALNIA10,22 m²ŁAZIENKA3,68 m²WC1,57 m²KORYTARZ8,74 m²BALKON6,00 m²
Wymiary mieszkania 55.05 m², 1/158
Przy Unii IV - zdjęcie nr 0
Przy Unii IV - zdjęcie nr 1
Przy Unii IV - zdjęcie nr 2
Przy Unii IV - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 55.05 m², 1/158
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,05 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,00 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę