Logo

Nowe mieszkanie, 44,30 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr 1/250

544 890 zł

12 300 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 549 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Przy Unii IV

Poznań, Żegrze, ul. Wagrowska

SALON17,41 m²KUCHNIA6,85 m²SYPIALNIA10,32 m²ŁAZIENKA4,53 m²KORYTARZ5,19 m²LOGGIA6,57 m²
Wymiary mieszkania 44.3 m², 1/250
Przy Unii IV - zdjęcie nr 0
Przy Unii IV - zdjęcie nr 1
Przy Unii IV - zdjęcie nr 2
Przy Unii IV - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 44.3 m², 1/250
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,30 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (6,57 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę