Logo

Nowe mieszkanie, 56,28 m², 3 pokoje, 10 piętro, oferta nr 1/120

748 524 zł

13 300 zł /m²

Rata 3 502 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Przy Unii IV

Poznań, Żegrze, ul. Wagrowska

SALON Z ANEKSEM24,90 m²SYPIALNIA10,19 m²SYPIALNIA9,75 m²ŁAZIENKA4,45 m²KORYTARZ6,99 m²LOGGIA10,07 m²
Wymiary mieszkania 56.28 m², 1/120
Przy Unii IV - zdjęcie nr 0
Przy Unii IV - zdjęcie nr 1
Przy Unii IV - zdjęcie nr 2
Przy Unii IV - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 56.28 m², 1/120
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,28 m²

Piętro:

10 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (10,07 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę