Logo

Nowe mieszkanie, 37,67 m², 2 pokoje, 10 piętro, oferta nr 1/123

485 943 zł

12 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 274 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Przy Unii IV

Poznań, Żegrze, ul. Wagrowska

SALON Z ANEKSEM18,35 m²SYPIALNIA10,19 m²ŁAZIENKA4,33 m²KORYTARZ4,80 m²LOGGIA4,04 m²
Wymiary mieszkania 37.67 m², 1/123
Przy Unii IV - zdjęcie nr 0
Przy Unii IV - zdjęcie nr 1
Przy Unii IV - zdjęcie nr 2
Przy Unii IV - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 37.67 m², 1/123
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,67 m²

Piętro:

10 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,04 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę