Logo

Nowe mieszkanie, 60,06 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 2

684 684 zł

11 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 203 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Julianów Verde

Julianów, ul. Urbanistów

3 pokoje, mieszkanie 60,06 m², parter, oferta nr 2, Julianów Verde, Julianów, ul. Urbanistów
SALON Z ANEKSEM23,58 m²SYPIALNIA14,15 m²SYPIALNIA10,37 m²ŁAZIENKA4,39 m²KORYTARZ7,57 m²OGRÓDEK96,00 m²
Wymiary mieszkania 60.06 m², 2
Wirtualna makieta 3D mieszkania 60.06 m², 2
2
Plan piętra
Julianów Verde - zdjęcie nr 0
Julianów Verde - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 60.06 m², 2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,06 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (96,00 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę