Logo

Nowe mieszkanie, 53,71 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 13

647 206 zł

12 050 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 028 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Julianów Verde

Julianów, ul. Urbanistów

3 pokoje, mieszkanie 53,71 m², piętro 1, oferta nr 13, Julianów Verde, Julianów, ul. Urbanistów
SALON Z ANEKSEM24,80 m²SYPIALNIA9,20 m²SYPIALNIA7,95 m²ŁAZIENKA4,54 m²KORYTARZ7,22 m²BALKON10,36 m²
Wymiary mieszkania 53.71 m², 13
Wirtualna makieta 3D mieszkania 53.71 m², 13
13
Plan piętra
Julianów Verde - zdjęcie nr 0
Julianów Verde - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 53.71 m², 13
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,71 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,36 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę