Logo

Nowe mieszkanie, 47,26 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 62

571 846 zł

12 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 676 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Mochtyńska

Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Mochtyńska 56

SALON Z ANEKSEM19,07 m²SYPIALNIA9,45 m²POKÓJ8,57 m²ŁAZIENKA4,51 m²KORYTARZ6,36 m²BALKON5,08 m²BALKON3,83 m²
Wymiary mieszkania 47.26 m², 62
Wirtualna makieta 3D mieszkania 47.26 m², 62
575859605655545352616263312021302928272625242322
Plan piętra
Mochtyńska - zdjęcie nr 0
Mochtyńska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 47.26 m², 62
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

47,26 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,08 m²), balkon (3,83 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę