Logo

Nowe mieszkanie, 52,35 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 57

622 965 zł

11 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 915 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Mochtyńska

Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Mochtyńska 56

SALON Z ANEKSEM18,67 m²SYPIALNIA11,47 m²POKÓJ8,61 m²ŁAZIENKA5,08 m²KORYTARZ9,15 m²BALKON6,54 m²
Wymiary mieszkania 52.35 m², 57
Wirtualna makieta 3D mieszkania 52.35 m², 57
575859605655545352616263312021302928272625242322
Plan piętra
Mochtyńska - zdjęcie nr 0
Mochtyńska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 52.35 m², 57
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,35 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,54 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę