Logo

Nowe mieszkanie, 53,15 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 13

616 540 zł

11 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 885 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Mochtyńska

Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Mochtyńska 56

SALON Z ANEKSEM19,31 m²SYPIALNIA11,18 m²POKÓJ9,71 m²ŁAZIENKA5,61 m²KORYTARZ7,19 m²BALKON7,14 m²
Wymiary mieszkania 53.15 m², 13
Wirtualna makieta 3D mieszkania 53.15 m², 13
454647484443425352495051192021181716151413121110
Plan piętra
Mochtyńska - zdjęcie nr 0
Mochtyńska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 53.15 m², 13
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,15 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,14 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę