Logo

Nowe mieszkanie, 35,91 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 52

459 648 zł

12 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 151 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Mochtyńska

Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Mochtyńska 56

SALON Z ANEKSEM18,20 m²BALKON5,61 m²
2 / 2
Wymiary mieszkania 35.91 m², 52
Wirtualna makieta 3D mieszkania 35.91 m², 52
575859605655545352616263312021302928272625242322
Plan piętra
Mochtyńska - zdjęcie nr 0
Mochtyńska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 35.91 m², 52
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,91 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

2

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,61 m²), balkon (5,61 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę