Logo

Nowe mieszkanie, 52,35 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 25

612 495 zł

11 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 866 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Mochtyńska

Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Mochtyńska 56

SALON Z ANEKSEM19,31 m²SYPIALNIA11,18 m²POKÓJ9,71 m²ŁAZIENKA5,61 m²KORYTARZ7,19 m²BALKON7,23 m²
Wymiary mieszkania 52.35 m², 25
Wirtualna makieta 3D mieszkania 52.35 m², 25
575859605655545352616263312021302928272625242322
Plan piętra
Mochtyńska - zdjęcie nr 0
Mochtyńska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 52.35 m², 25
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,35 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,23 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę