Logo

Nowe mieszkanie, 54,79 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 107

558 858 zł

10 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 615 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Panorama

Lublin, Kośminek, Majdanek, ul. Garbarska 18A/18B

3 pokoje, mieszkanie 54,79 m², parter, oferta nr 107, Osiedle Panorama, Lublin, Kośminek, Majdanek, ul. Garbarska 18A/18B
SALON Z ANEKSEM20,80 m²SYPIALNIA11,40 m²SYPIALNIA8,20 m²ŁAZIENKA4,70 m²KORYTARZ8,70 m²BALKON6,00 m²BALKON2,40 m²
Wymiary mieszkania 54.79 m², 107
Osiedle Panorama - zdjęcie nr 0
Osiedle Panorama - zdjęcie nr 1
Osiedle Panorama - zdjęcie nr 2
Osiedle Panorama - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 54.79 m², 107
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,79 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,00 m²), balkon (2,40 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę