Logo

Nowe mieszkanie, 77,90 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 64

615 000 zł

7 895 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 877 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Panorama

Lublin, Kośminek, Majdanek, ul. Garbarska 18A/18B

4 pokoje, mieszkanie 77,90 m², parter, oferta nr 64, Osiedle Panorama, Lublin, Kośminek, Majdanek, ul. Garbarska 18A/18B
SALON Z ANEKSEM24,30 m²SYPIALNIA14,10 m²SYPIALNIA11,10 m²SYPIALNIA10,40 m²ŁAZIENKA5,00 m²KORYTARZ12,20 m²BALKON6,70 m²BALKON2,40 m²
Wymiary mieszkania 77.9 m², 64
Osiedle Panorama - zdjęcie nr 0
Osiedle Panorama - zdjęcie nr 1
Osiedle Panorama - zdjęcie nr 2
Osiedle Panorama - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 77.9 m², 64
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

77,90 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,70 m²), balkon (2,40 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę