Logo

Nowe mieszkanie, 78,30 m², 4 pokoje, 6 piętro, oferta nr 86

876 960 zł

11 200 zł /m²

Rata 4 103 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Panorama

Lublin, Kośminek, Majdanek, ul. Garbarska 18A/18B

4 pokoje, mieszkanie 78,30 m², piętro 6, oferta nr 86, Osiedle Panorama, Lublin, Kośminek, Majdanek, ul. Garbarska 18A/18B
SALON Z ANEKSEM39,10 m²SYPIALNIA14,00 m²SYPIALNIA10,70 m²ŁAZIENKA5,50 m²GARDEROBA4,30 m²KORYTARZ4,70 m²BALKON12,30 m²BALKON2,40 m²TARAS37,90 m²
Wymiary mieszkania 78.3 m², 86
Osiedle Panorama - zdjęcie nr 0
Osiedle Panorama - zdjęcie nr 1
Osiedle Panorama - zdjęcie nr 2
Osiedle Panorama - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 78.3 m², 86
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

78,30 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (12,30 m²), balkon (2,40 m²), taras (37,90 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę