Logo

Nowe mieszkanie, 79,18 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 105

728 456 zł

9 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 408 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Panorama

Lublin, Kośminek, Majdanek, ul. Garbarska 18A/18B

4 pokoje, mieszkanie 79,18 m², piętro 4, oferta nr 105, Osiedle Panorama, Lublin, Kośminek, Majdanek, ul. Garbarska 18A/18B
SALON25,00 m²KUCHNIA13,30 m²SYPIALNIA12,20 m²SYPIALNIA10,50 m²ŁAZIENKA5,00 m²KORYTARZ12,40 m²BALKON6,60 m²BALKON2,40 m²
Wymiary mieszkania 79.18 m², 105
Osiedle Panorama - zdjęcie nr 0
Osiedle Panorama - zdjęcie nr 1
Osiedle Panorama - zdjęcie nr 2
Osiedle Panorama - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 79.18 m², 105
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

79,18 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,60 m²), balkon (2,40 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę