Logo

Nowe mieszkanie, 65,49 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr M.74

553 391 zł

8 450 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 589 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Tarasy Śląskie

Chorzów, Chorzów II, ul. 3 Maja

3 pokoje, mieszkanie 65,49 m², piętro 2, oferta nr M.74, Tarasy Śląskie, Chorzów, Chorzów II, ul. 3 Maja
SALON Z ANEKSEM25,20 m²SYPIALNIA15,72 m²SYPIALNIA11,75 m²ŁAZIENKA5,60 m²KORYTARZ7,22 m²BALKON3,59 m²
Wymiary mieszkania 65.49 m², M.74
Wirtualna makieta 3D mieszkania 65.49 m², M.74
M.74
Plan piętra
Tarasy Śląskie - zdjęcie nr 0
Tarasy Śląskie - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 65.49 m², M.74
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,49 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,59 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę