Logo

Nowe mieszkanie, 43,10 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr M.70

383 590 zł

8 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 795 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Tarasy Śląskie

Chorzów, Chorzów II, ul. 3 Maja

2 pokoje, mieszkanie 43,10 m², piętro 1, oferta nr M.70, Tarasy Śląskie, Chorzów, Chorzów II, ul. 3 Maja
SALON Z ANEKSEM19,87 m²SYPIALNIA10,72 m²ŁAZIENKA4,34 m²KORYTARZ8,17 m²BALKON7,44 m²
Wymiary mieszkania 43.1 m², M.70
Wirtualna makieta 3D mieszkania 43.1 m², M.70
M.70
Plan piętra
Tarasy Śląskie - zdjęcie nr 0
Tarasy Śląskie - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 43.1 m², M.70
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,10 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,44 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę