Logo

Nowe mieszkanie, 69,33 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr M.03

582 372 zł

8 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 725 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Tarasy Śląskie

Chorzów, Chorzów II, ul. 3 Maja

3 pokoje, mieszkanie 69,33 m², piętro 1, oferta nr M.03, Tarasy Śląskie, Chorzów, Chorzów II, ul. 3 Maja
SALON Z ANEKSEM29,94 m²SYPIALNIA13,06 m²SYPIALNIA9,54 m²ŁAZIENKA4,93 m²ŁAZIENKA3,72 m²KORYTARZ8,14 m²BALKON4,95 m²
Wymiary mieszkania 69.33 m², M.03
Wirtualna makieta 3D mieszkania 69.33 m², M.03
M.03
Plan piętra
Tarasy Śląskie - zdjęcie nr 0
Tarasy Śląskie - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 69.33 m², M.03
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,33 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,95 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę