Logo

Nowe mieszkanie, 70,29 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr M.01

590 436 zł

8 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 763 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Tarasy Śląskie

Chorzów, Chorzów II, ul. 3 Maja

4 pokoje, mieszkanie 70,29 m², piętro 1, oferta nr M.01, Tarasy Śląskie, Chorzów, Chorzów II, ul. 3 Maja
SALON Z ANEKSEM20,57 m²SYPIALNIA10,58 m²SYPIALNIA9,02 m²SYPIALNIA8,62 m²ŁAZIENKA4,77 m²WC1,47 m²KORYTARZ15,26 m²BALKON7,51 m²
Wymiary mieszkania 70.29 m², M.01
Wirtualna makieta 3D mieszkania 70.29 m², M.01
M.01
Plan piętra
Tarasy Śląskie - zdjęcie nr 0
Tarasy Śląskie - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 70.29 m², M.01
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

70,29 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,51 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę