+3
Nowe mieszkanie, 101,03 m², 5 pokoi, parter, oferta nr A31
1 500 000 zł
14 847 zł /m²
okazyjna cena
Rata 7 018 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Kosocicka Ambient
Kraków, Podgórze Duchackie, Piaski Wielkie, ul. Kosocicka
1 / 2

5

Mapa
Liczba pokoi:
5 pokoi
Powierzchnia:
101,03 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
2
Garaż:
garaż
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (188,90 m²)
Termin oddania:
wrzesień 2028
Zapytaj o ofertę