Logo

Nowe mieszkanie, 34,62 m², 1 pokój, parter, oferta nr A3.0.55

574 692 zł

16 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 689 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zakole Wisły

Kraków, Podgórze, ul. Na Zakolu Wisły

1 pokój, mieszkanie 34,62 m², parter, oferta nr A3.0.55, Zakole Wisły, Kraków, Podgórze, ul. Na Zakolu Wisły
SALON Z ANEKSEM24,69 m²ŁAZIENKA4,94 m²KORYTARZ4,99 m²OGRÓDEK15,01 m²
Wymiary mieszkania 34.62 m², A3.0.55
Zakole Wisły - zdjęcie nr 0
Zakole Wisły - zdjęcie nr 1
Zakole Wisły - zdjęcie nr 2
Zakole Wisły - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 34.62 m², A3.0.55
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

34,62 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (15,01 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę