Logo

Nowe mieszkanie, 50,37 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr A2.3.50

762 882 zł

15 146 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 569 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zakole Wisły

Kraków, Podgórze, ul. Na Zakolu Wisły

2 pokoje, mieszkanie 50,37 m², piętro 3, oferta nr A2.3.50, Zakole Wisły, Kraków, Podgórze, ul. Na Zakolu Wisły
SALON Z ANEKSEM28,62 m²SYPIALNIA12,19 m²ŁAZIENKA4,62 m²KORYTARZ4,94 m²BALKON9,22 m²BALKON3,00 m²
Wymiary mieszkania 50.37 m², A2.3.50
Zakole Wisły - zdjęcie nr 0
Zakole Wisły - zdjęcie nr 1
Zakole Wisły - zdjęcie nr 2
Zakole Wisły - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 50.37 m², A2.3.50
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,37 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,22 m²), balkon (3,00 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę