Logo

Nowe mieszkanie, 46,01 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr A5.2.38

698 828 zł

15 189 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zakole Wisły

Kraków, Podgórze, ul. Na Zakolu Wisły

2 pokoje, mieszkanie 46,01 m², piętro 2, oferta nr A5.2.38, Zakole Wisły, Kraków, Podgórze, ul. Na Zakolu Wisły
SALON Z ANEKSEM23,47 m²SYPIALNIA13,14 m²ŁAZIENKA4,62 m²KORYTARZ4,78 m²LOGGIA2,96 m²
Wymiary mieszkania 46.01 m², A5.2.38
Zakole Wisły - zdjęcie nr 0
Zakole Wisły - zdjęcie nr 1
Zakole Wisły - zdjęcie nr 2
Zakole Wisły - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 46.01 m², A5.2.38
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,01 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (2,96 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę