Logo

Nowe mieszkanie, 45,28 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A1.1.10

690 554 zł

15 251 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 231 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zakole Wisły

Kraków, Podgórze, ul. Na Zakolu Wisły

2 pokoje, mieszkanie 45,28 m², piętro 1, oferta nr A1.1.10, Zakole Wisły, Kraków, Podgórze, ul. Na Zakolu Wisły
SALON Z ANEKSEM23,51 m²SYPIALNIA12,01 m²ŁAZIENKA4,62 m²KORYTARZ5,14 m²LOGGIA3,83 m²
Wymiary mieszkania 45.28 m², A1.1.10
Zakole Wisły - zdjęcie nr 0
Zakole Wisły - zdjęcie nr 1
Zakole Wisły - zdjęcie nr 2
Zakole Wisły - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 45.28 m², A1.1.10
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,28 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,83 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę