Logo

Nowe mieszkanie, 40,65 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr E1-C134

583 897 zł

14 364 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 732 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Warszawski Świt

2 pokoje, mieszkanie 40,65 m², piętro 1, oferta nr E1-C134, Warszawski Świt Etap X, Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Warszawski Świt
SALON Z ANEKSEM21,32 m²SYPIALNIA11,31 m²ŁAZIENKA4,12 m²KORYTARZ3,90 m²BALKON4,91 m²
Wymiary mieszkania 40.65 m², E1-C134
Wirtualna makieta 3D mieszkania 40.65 m², E1-C134
E1-C134
Plan piętra
Warszawski Świt Etap X - zdjęcie nr 0
Warszawski Świt Etap X - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 40.65 m², E1-C134
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,65 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,91 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę