Logo

Nowe mieszkanie, 58,68 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr E1-C154

842 880 zł

14 364 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 944 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Warszawski Świt

3 pokoje, mieszkanie 58,68 m², piętro 5, oferta nr E1-C154, Warszawski Świt Etap X, Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Warszawski Świt
SALON Z ANEKSEM21,38 m²SYPIALNIA12,26 m²SYPIALNIA9,62 m²ŁAZIENKA4,32 m²WC2,34 m²KORYTARZ8,76 m²BALKON6,10 m²BALKON4,53 m²
Wymiary mieszkania 58.68 m², E1-C154
Wirtualna makieta 3D mieszkania 58.68 m², E1-C154
E1-C154
Plan piętra
Warszawski Świt Etap X - zdjęcie nr 0
Warszawski Świt Etap X - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 58.68 m², E1-C154
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,68 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,10 m²), balkon (4,53 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę