Logo

Nowe mieszkanie, 33,72 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 68c/50

596 844 zł

17 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 792 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wiślane Klimaty

Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Myśliwska

2 pokoje, mieszkanie 33,72 m², piętro 3, oferta nr 68c/50, Wiślane Klimaty, Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Myśliwska
SALON Z ANEKSEM15,96 m²SYPIALNIA11,45 m²ŁAZIENKA3,65 m²KORYTARZ2,56 m²LOGGIA4,38 m²
Wymiary mieszkania 33.72 m², 68c/50
Wiślane Klimaty - zdjęcie nr 0
Wiślane Klimaty - zdjęcie nr 1
Wiślane Klimaty - zdjęcie nr 2
Wiślane Klimaty - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 33.72 m², 68c/50
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

33,72 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,38 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę