Logo

Nowe mieszkanie, 104,44 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr VII/13

1 860 148 zł

17 811 zł /m²

Rata 8 703 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Metro Art 7

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Chodakowska 36

4 pokoje, mieszkanie 104,44 m², piętro 3, oferta nr VII/13, Metro Art 7, Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Chodakowska 36
SALON Z ANEKSEM33,51 m²SYPIALNIA17,87 m²SYPIALNIA11,63 m²SYPIALNIA11,63 m²ŁAZIENKA5,38 m²ŁAZIENKA4,22 m²KORYTARZ18,20 m²BALKON9,80 m²BALKON5,98 m²
Wymiary mieszkania 104.44 m², VII/13
Metro Art 7 - zdjęcie nr 0
Metro Art 7 - zdjęcie nr 1
Metro Art 7 - zdjęcie nr 2
Metro Art 7 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 104.44 m², VII/13
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

104,44 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,80 m²), balkon (5,98 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę