Logo

Nowe mieszkanie, 33,16 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr VII/104

646 620 zł

19 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 025 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Metro Art 7

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Chodakowska 36

2 pokoje, mieszkanie 33,16 m², piętro 4, oferta nr VII/104, Metro Art 7, Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Chodakowska 36
SALON Z ANEKSEM18,29 m²SYPIALNIA8,41 m²ŁAZIENKA4,08 m²KORYTARZ2,38 m²BALKON8,55 m²
Wymiary mieszkania 33.16 m², VII/104
Metro Art 7 - zdjęcie nr 0
Metro Art 7 - zdjęcie nr 1
Metro Art 7 - zdjęcie nr 2
Metro Art 7 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 33.16 m², VII/104
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

33,16 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,55 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę