Logo

Nowe mieszkanie, 32,86 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr VII/107

640 770 zł

19 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 998 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Metro Art 7

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Chodakowska 36

2 pokoje, mieszkanie 32,86 m², piętro 5, oferta nr VII/107, Metro Art 7, Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Chodakowska 36
SALON Z ANEKSEM16,45 m²SYPIALNIA8,77 m²ŁAZIENKA4,37 m²KORYTARZ3,27 m²BALKON4,13 m²
Wymiary mieszkania 32.86 m², VII/107
Metro Art 7 - zdjęcie nr 0
Metro Art 7 - zdjęcie nr 1
Metro Art 7 - zdjęcie nr 2
Metro Art 7 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 32.86 m², VII/107
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

32,86 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,13 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę