Logo

Nowe mieszkanie, 36,94 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr VII/49

679 696 zł

18 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 180 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Metro Art 7

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Chodakowska 36

2 pokoje, mieszkanie 36,94 m², piętro 1, oferta nr VII/49, Metro Art 7, Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Chodakowska 36
SALON Z ANEKSEM17,13 m²SYPIALNIA10,59 m²ŁAZIENKA3,82 m²KORYTARZ5,40 m²BALKON4,57 m²
Wymiary mieszkania 36.94 m², VII/49
Metro Art 7 - zdjęcie nr 0
Metro Art 7 - zdjęcie nr 1
Metro Art 7 - zdjęcie nr 2
Metro Art 7 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 36.94 m², VII/49
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,94 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,57 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę