Logo

Nowe mieszkanie, 90,64 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr VII/50

1 634 976 zł

18 038 zł /m²

Rata 7 650 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Metro Art 7

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Chodakowska 36

4 pokoje, mieszkanie 90,64 m², piętro 1, oferta nr VII/50, Metro Art 7, Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Chodakowska 36
SALON Z ANEKSEM35,52 m²SYPIALNIA14,36 m²SYPIALNIA10,15 m²SYPIALNIA9,74 m²ŁAZIENKA4,41 m²ŁAZIENKA4,28 m²GARDEROBA2,86 m²KORYTARZ9,32 m²BALKON14,04 m²BALKON8,48 m²
Wymiary mieszkania 90.64 m², VII/50
Metro Art 7 - zdjęcie nr 0
Metro Art 7 - zdjęcie nr 1
Metro Art 7 - zdjęcie nr 2
Metro Art 7 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 90.64 m², VII/50
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

90,64 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (14,04 m²), balkon (8,48 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę