Logo

Nowe mieszkanie, 95,62 m², 4 pokoje, 5 piętro, oferta nr M.31

917 952 zł

9 600 zł /m²

Rata 4 295 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Tarasy Śląskie

Chorzów, Chorzów II, ul. 3 Maja

4 pokoje, mieszkanie 95,62 m², piętro 5, oferta nr M.31, Tarasy Śląskie, Chorzów, Chorzów II, ul. 3 Maja
SALON Z ANEKSEM49,08 m²ŁAZIENKA4,66 m²TARAS5,55 m²
1 / 2
Wymiary mieszkania 95.62 m², M.31
Wirtualna makieta 3D mieszkania 95.62 m², M.31
M.31
Plan piętra
Tarasy Śląskie - zdjęcie nr 0
Tarasy Śląskie - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 95.62 m², M.31
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

95,62 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

2

Wys. mieszkania:

2,63 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (29,43 m²), taras (5,55 m²), taras (5,20 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę